Výrobci


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

Seznam produktů výrobce - Peavey


V roce 2015 je to přesně pět dekád, co si razí značka Peavey svou vlastní cestu vstříc hudební dokonalosti. Hartley Peavey začal pájet první zesilovače v garáži v padesátých letech poté, co se rozhodl stát se místo nejhoršího kytaristy na světě raději konstruktérem hudební elektroniky. Značku Peavey založil v roce 1965 jako jednočlennou firmu na půdě domu svého otce a dnes je Peavey Electronics Corporation jedním z největších výrobců a dodavatelů hudebních nástrojů, zesilovačů a profesionálních audio systémů na světě.


„Abyste byli lepší, z definice musíte být jiní.“ – Hartley Peavey
Kytarové aparáty byly vždy Hartleyho obrovskou vášní. Ve spolupráci s Eddie van Halenem navrhl legendární zesilovač EVH 5150, který je dodnes nepřekonaným králem hi-gain zvuku. Dnes je v nabídce celá řada těchto produktů pod názvem 6505.


Peavey je také pilným inovátorem, který má na svém kontě více než 180 patentů, kterými pomohl utvářet historii toho, jak dnes posloucháme a hrajeme hudbu. Dnes pro kytaristy nabízí moderní řešení ve formě kytarových DSP komb řadyVYPYR VIP ovládaných skvělými pedály Sanpera.


Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek