Hodnocení obchodu

[7. 7. 2021] Anonymní recenze
Rychlé zaslání objednaného zboží,všem doporučuji.
[25. 6. 2021] Anonymní recenze
Velmi dobrý eshop, a super rychlé vyřízení objednávky a dobrá cena. Každému zde nákup plně doporučuji. A navíc používá PPL což je nejlepší přepravce ze všech.
nevýhoda žádná
[17. 5. 2021] Anonymní recenze
S obchodem jsem spokojen
GALLIEN-KRUEGER 112MBP Zobrazit větší

GALLIEN-KRUEGER 112MBP

aktivní baskytarový reprobox

Více informací

Gallien-Krueger

Nový produkt

skladem

12 290 Kč s DPH

MBP 112
Gallien Krueger v rámci řady komb MB dokázal, že aparát může být kompaktní a lehký a zároveň nabízet kvalitní zvuk. Díky těmto aparátům již není třeba obětovat kvalitu tónu, pokud potřebujete být mobilní a pracovat s aparátem, co nezabere moc místa. Pomocí aktivních reproboxů MBP se tento koncept ještě dál rozvíjí.

Jde totiž o reproboxy určené speciálně ke kombům GK MB druhé generace, jakožto k aparátům, které nabízí XLR „Chain-Out“ výstup vytvořený pro řetězení aparátů. Díky tomu k nim lze připojit reprobox MBP vybavený digitálním zesilovačem, získat dodatečný výkon a lepší zvukové pokrytí. A pokud by jeden reprobox byl málo, jde s řetězením pokračovat. Výsledkem je to, že si můžete nakonfigurovat libovolné složení Vaší výbavy, bez problémů získat monstrozní výkon a přitom pořád pracovat s lehkými a kompaktními komponenty.

Konkrétně model MBP 112 je osazen jedním 12palcovým reproduktorem, díky kterému je jeho výkon 200 Wattů. Jak již bylo řečeno, nabízí digitální zesilovač a XLR vstup a výstup pro další řetězení s kompatabilními GK aparáty.


Technické údaje
• aktivní baskytarový reprobox
• XLR vstupy a výstup Chain-In a -Out
• digitální zesilovač
• určen pro spolupráci s Gallien Krueger MB a MBP
• rozměry: 36,8 x 38,1 x 43,2 cm