Výrobci


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

KALI AUDIO LP-6 White

Aktivní studiový monitor

Více informací

Kali Audio

Nový produkt

skladem (expedice do 2 dnů)

4 790 Kč s DPH

Kali Audio LP-6 je vlajkovou lodí této inovátorské firmy, studiový monitor se řadí mezi světovou špičku ve své cenové kategorii, je vhodný především pro kritický poslech a mix vašich nových nahrávek. Nabízí velmi široký frekvenční rozsah a zcela autentický zvuk plný krystalicky čistých výšek, mohutných basů a téměř nulového zkreslení.

Přesný jak švýcarské hodiny


Jedním z nejdůležitějších aspektů kvalitních studiových monitorů je přesnost jakou prezentuje konkrétní audio materiál. LP-6 je díky své preciznosti vhodný pro kritický poslech, kdy potřebujete slyšet detailně každou frekvenci nahrávky. Kali Audio je velmi transparentní firma a na svých webových stránkách nabízí kromě detailních parametrů k nahlédnutí i přesné hodnoty frekvenčního rozsahu, rozptylu a míru zkreslení měřené nezávislým testem od Pro Sound Testing.

Vysoký výkon zaručen


LP-6 v sobě ukrývá 6,5“ basový a 1“ výškový reproduktor, které spolu s integrovaným zesilovačem třídy D vytváří výkon až 40W. Zvukový signál si zachovává konkrétnost i kvalitu jak při nízké, tak i při vysoké hlasitosti. Výsledný signál disponuje nízkou hladinou zkreslení a vysokým frekvenčním rozsahem, proto bude poslech velmi příjemný a uslyšíte i ten nejniternější detail.

Jednoduché nastavení


Zadní ovládací panel kromě flexibilní konektivity v podobě RCA/Jack/XLR vstupů nabízí i vysoce sofistikovaný avšak jednoduchý systém pro nastavení ekvalizace prostřednictvím deseti přepínačů.

Unikátní 3D technologie


Ať už se nacházíte v nahrávacím studiu se skvělými akustickými vlastnostmi nebo v místnosti s vysokými stropy, kde poslední vyslovenou slabiku slyšíte ještě v ozvěně půl minut, Kali Audio si poradí s každým prostorem a vždy vám přednese audio signál v té nejvyšší kvalitě. Dolní zvukovod disponující nízkou hladinou šumu rozmístí mohutné basy po celé místnosti a vy tak bez problému uslyšíte celý frekvenční rozsah audio nahrávky. LP-6 jsou vhodné pro kritický poslech, mixování, ale i běžný poslech nahrávek, každý uživatel si jistě přijde na své. Monitory jsou k dostání v černé a bílé barvě.

Kali Audio je inovativní firma ze západního pobřeží Severní Ameriky z Kalifornie, kde vytváří profesionální studiové monitory pro nahrávací a postprodukční studia. V současnosti se firma soustředí i na výrobu unikátní bezdrátových Bluetooth modulů, které propojí studiové monitory s vašim mobilním zařízením nebo laptopem bez jediného kabelu. Kali Audio se vyznačuje vysokou kvalitou, profesionálním přístupem a skvělou cenovou dostupností.

Parametry

  • Výkon: 80 W
  • Basový reproduktor: 6,5 "
  • Výškový reproduktor: 1 "
  • Frekvenční rozsah: 39 Hz - 25 kHz
  • Max. SPL: 112 dB
  • Vstupy: XLR, Jack 6,3 mm TRS, RCA
  • Počet kusů: 1
  • Barva: Bílá
  • Rozměry: 359 x 222 x 260 mm
  • Hmotnost: 7,01 kg