Zaregistrujte se k newsletteru a obdržíte na Váš zadaný e-mail 5% slevový voucher pro nákup nad 2500,-. Platnost voucheru je 7 dnů. Děkujeme za Váš nákup :)

Slevy se nesčítají s právě probíhajícími slevovými akcemi.

Výrobci


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

GLS

Většina zásilek přijatých do 13 hodin je doručena následující pracovní den. Pokud Vás dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás na telefonním čísle uvedeném v objednávce a domluví se s Vámi na hodině opakovaného doručení, které je zdarma. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí zboží od dopravce. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

GLS Parcel Shop
Většina objednávek přijatých v pracovní dny do 14 hodin je následující den předána GLS a je doručena na zvolené výdejní místo následující pracovní den. Nemusíte se vázat na určitý čas doručení a zásilku si vyzvednete až se vám to bude hodit. Standardní doba uložení zásilky je 5 dnů.

Naše prodejna
Zboží si můžete osobně vyzvednout v naší prodejně v Úpici. Pokud nechcete na místě čekat, vytvořte si v e-shopu objednávku. Jakmile bude zboží připraveno, budeme vás informovat emailem a SMS zprávou. Zboží můžete zaplatit hotově při převzetí.