Hodnocení obchodu

[5. 4. 2021] Anonymní recenze
Kolektiv odborníků( muzikantů), solidní vybavenost prodejny, individuální přístup, platba kartou, mohu jen doporučit
[4. 4. 2021] Anonymní recenze
Bezvadná komunikace určitě lepší než kytary cz.
[25. 3. 2021] Anonymní recenze
Komunikace
Ochota
Cena
Objednávka sice doručena se zpožděním, ale vše profesionálně komunikováno + jako omluva byl zaslán hodnotný dar! Za mě naprostá spokojenost!

Všechny recenze zákazníků najdete na stránce našeho obchodu na serveru Heureka.cz.

GLS

Většina zásilek přijatých do 9 hodin je doručena následující pracovní den. Pokud Vás dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás na telefonním čísle uvedeném v objednávce a domluví se s Vámi na hodině opakovaného doručení, které je zdarma. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí zboží od dopravce. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na https://gls-group.eu/CZ/cs/sledovani-zasilek

GLS Parcel Shop
Většina objednávek přijatých v pracovní dny do 13 hodin je následující den předána GLS a je doručena na zvolené výdejní místo následující pracovní den. Nemusíte se vázat na určitý čas doručení a zásilku si vyzvednete až se vám to bude hodit. Standardní doba uložení zásilky je 5 dnů.

Naše prodejna
Zboží si můžete osobně vyzvednout v naší prodejně v Úpici. Pokud nechcete na místě čekat, vytvořte si v e-shopu objednávku. Jakmile bude zboží připraveno, budeme vás informovat emailem nebo SMS zprávou. Zboží můžete zaplatit hotově při převzetí.