Hodnocení obchodu

[7. 7. 2021] Anonymní recenze
Rychlé zaslání objednaného zboží,všem doporučuji.
[25. 6. 2021] Anonymní recenze
Velmi dobrý eshop, a super rychlé vyřízení objednávky a dobrá cena. Každému zde nákup plně doporučuji. A navíc používá PPL což je nejlepší přepravce ze všech.
nevýhoda žádná
[17. 5. 2021] Anonymní recenze
S obchodem jsem spokojen

PPL

Většina zásilek přijatých do 13 hodin je doručena následující pracovní den. Pokud Vás dopravce nezastihne na dodací adrese, kontaktuje Vás na telefonním čísle uvedeném v objednávce a domluví se s Vámi na hodině opakovaného doručení, které je zdarma. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, zboží zaplatíte hotově při převzetí zboží od dopravce. Aktuální stav zásilky můžete sledovat on-line na https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku

PPL Parcel Shop
Většina objednávek přijatých v pracovní dny do 13 hodin je následující den předána GLS a je doručena na zvolené výdejní místo následující pracovní den. Nemusíte se vázat na určitý čas doručení a zásilku si vyzvednete až se vám to bude hodit. Standardní doba uložení zásilky je 5 dnů.

Naše prodejna
Zboží si můžete osobně vyzvednout v naší prodejně v Úpici. Pokud nechcete na místě čekat, vytvořte si v e-shopu objednávku. Jakmile bude zboží připraveno, budeme vás informovat emailem nebo SMS zprávou. Zboží můžete zaplatit hotově při převzetí.