Zaregistrujte se k newsletteru a obdržíte na Váš zadaný e-mail 5% slevový voucher pro nákup nad 2500,-. Platnost voucheru je 7 dnů. Děkujeme za Váš nákup :)

Slevy se nesčítají s právě probíhajícími slevovými akcemi.

Výrobci


Hodnocení obchodu na Zboží.cz

O nás

"Spokojenost našich zákazníků je vždy to nejdůležitější. I v době, kdy soupeříme s obchodními giganty dokážeme poskytnout ty nejlepší služby a nejlepší ceny".

Skala Music, hudebniny, hudební nástroje, Úpice, Trutnov, Náchod

Skala Music s. r. o. je rodinná společnost založená v roce 2011. Téhož roku otevíráme svůj první kamenný obchod v Úpici s nejširším výběrem zboží na trutnovsku a náchodsku.

V roce 2013 spouštíme svůj internetový obchod, dále rozšiřuje sortiment a vniká do povědomí zákazníků z blízkého okolí i celé ČR. Do spádové oblasti našeho kamenného obchodu patří Úpice, Trutnov, Náchod, Česká Skalice, Jaroměř, Vrchlabí, Žacléř, Dvůr Králové nad Labem, Červený Kostelec a Hronov.

Nyní u nás najdete produkty firem IBANEZ, KORG, KURZWEIL, TAMA, D'ADDARIO, SIGMA Guitars, TREMBITA Guitars, ALESIS, LINE 6, ORGANGE, SCHECTER, ORTEGA a dalších renomovaných firem jak z oblasti hudebních nástrojů a příslušenství, tak z oblasti recordingu a audio techniky.

"Věříme, že i malá, rodinná, a 100% česká společnost má své místo na trhu. Děláme co nás baví. Tím je hudba a obchod."Skala Music s. r. o.
Palackého 874
542 32  Úpice
 
IČ 28824601
DIČ CZ 28824601
 
info@skalamusic.cz
www.skalamusic.cz
 
+420 732 202 908
 
Firma je vedená u Krajského soudu v Hradci Králové pod spisovou značkou C 29748.