Hodnocení obchodu

[13. 10. 2021] Anonymní recenze
Skvělé ceny, výborná komunikace, rychlé dodání.
[23. 8. 2021] Anonymní recenze
rychlost
odbornost
ochota poradit
[9. 8. 2021] Anonymní recenze
Bezvadná spolupráce. Rychlá reakce.
MACKIE DL 1608 Lightning Zobrazit větší

MACKIE DL 1608 Lightning

digitální mixážní pult

Více informací


Informujte mě, až bude k dispozici

Mackie

Nový produkt

Informujte se o dostupnosti produktu

15 890 Kč s DPH

MACKIE DL1608 iPAD MIXER s konektorem Lightning
Mackie DL1608 je zařízení, které do značné míry mění možnosti a schopnosti digitálních mixážních pultů, výrazně usnadňuje práci zvukaře a zpříjemňuje hraní hudebníkům. DL1608 totiž kombinuje kompaktní 16kanálový digitální mixpult s nejkvalitnějším hardware, jak jste u Mackie zvyklí, s možnostmi a jednoduchostí ovládání pomocí iPadu.

Celé zařízení lze brát jako velmi dobře vybavenou dockovací stanici pro iPad. Samotný hardware obsahuje populární mikrofonní zesilovače Onyx a precizní 24bit AD/DA převodníky Cyrrus Logic s ohromným dynamickým rozsahem 114 dB. Pracovat můžete s 16 kanály, zároveň mixpult nabízí i 8 symetrických výstupů. 12 vstupů je v provedení XLR, další 4 jsou combo-jack pro připojení mikrofonního, linkového nebo Hi-Z nástrojového signálu.

Jedinými hardwarovými ovladači jsou potenciometry upravující Gain na jednotlivých kanálech a ovladač hlasitosti sluchátkového výstupu. Samozřejmostí je phantomové napájení u všech mikrofonních vstupů.

Ovládání ale probíhá pomocí iPadu, na kterém díky příslušené aplikaci můžete pracovat s fadery, ekvalizéry, efekty a dalšími parametry. Jeden DL1608 navíc s pomocí wifi routeru, který je nutno dokoupit, umožňuje připojení až 10 iPadů.

Toto zkombinování kvalitního mixážního pultu s tabletem zásadně mění zvyklosti při zvučení. Takto může zvukař ovládat mixpult z jakéhokoli místa v sálu a není vázán na místo, kde má svou výbavu. Takto může kontrolovat kvalitu ozvučení kdekoli mezi publikem. Každý hudebník může mít u sebe svůj iPad a tím ovládat nastavení svého monitoru. A přitom každý parametr lze nastavit snadno pomocí dotykového displaye.

Software Master Fader v základu nabízí na každém kanálu 4pásmový ekvalizér, kompresor, noise-gate a volume fader. Dále jsou v něm zabudovány kvalitní reverby, delaye, limiter, 31pásmový grafický EQ a další plug-iny. Nastavení lze samozřejmě ukládat pro další použití v budoucnu – jakékoli úpravy pro konkrétní kapely nebo skladby se tak výrazně urychlují. Nechybí ani možnost přímého nahrávání do iPadu a naopak vložení libovolné hudby z jakékoli aplikace v iPadu, včetně iTunes nebo Garage Band.

Podtrženo a sečteno, Mackie DL1608 přivádí možnosti ovzučování do zcela nového světa. Takové možnosti Vám zkrátka jiný mixpult nenabídne...
Technické údaje


• pro iPad3 (konektor Lightning)

• digitální mixážní pult ovládaný pomocí iPadu


• počet kanálů: 16


• vstupy: 12x XLR, 4x XLR Combo-Jack


• výstupy: Main Bus (2x XLR), 6x Aux Send


• ovládání: 16x Gain, 1x Headphones Volume


• veškeré ovládání pomocí iPadu


• možnosti připojení až 10 iPadů (přes WiFi router – nutné dokoupit)


• aplikace Master Fader: slouží k ovládání parametrů zvuku, přiřazení efektů, tvorbě presetů


• kvalitní mikrofonní předzesilovače Onyx s phantomovým napájením


• AD/DA převodníky: Cyrrus Logic, 24bit


• rozměry: 39,4 x 29,2 x 9,9 cm


• váha: 3,2 kg