Hodnocení obchodu

[12. 1. 2022] Anonymní recenze
Rychle dodani
Skvely pristup
[27. 11. 2021] Anonymní recenze
Příjemná obsluha která dobře ví co prodává.Za mě
[9. 11. 2021] Anonymní recenze
Přístup profesionála a cenné rady k nezaplacení
Skvělá a hlavně rychlá komunikace, DOPORUČUJI
lampové kombo,VOX AC15C1-RD,1 Zobrazit větší

VOX AC15C1-RD

lampové kombo

Více informací


Informujte mě, až bude k dispozici

Vox

VOX AC15C1-RD

Nový produkt

Informujte se o dostupnosti produktu

18 990 Kč s DPH

VOX AC15C1
Limitovaná edice Classic Red.

Tato modelová řada nabízí aparáty, jejichž zvuk snad netřeba popisovat. Od roku 1958, kdy byl na trh uveden první AC15 a jeho větší bráška AC30, se zvuk těchto celolampových zařízení stal vskutku legendárním a v podstatě i poznávacím znamením aparátů Vox. Místo zdlouhavého popisování kvalit těchto aparátů uveďme jen seznam jejich uživatelů – to je více než přesvědčivý důkaz: kapela The Shadows, na jejíž požadavek se začaly AC vyvíjet, The Beatles, Keith Richards a Brian Jones z The Rolling Stones, Pete Townshend (The Who), The Stooges, Status Quo, Ritchie Blackmore (Deep Purple), Rory Gallagher, Jeff Beck, Jimmy Page (Led Zeppelin), John Scofield, Brian May (Queen), The Edge (U2), Queens of the Stone Age, R.E.M., Radiohead, Oasis, Foo Fighters, Oasis a další…

Menší z této řady, Vox AC15 disponuje výkonem 15 wattů, který mu dodávají dvě lampy typu EL84. V preampové sekci pak nalezneme dvě 12AX7 elektronky. Ve verzi označené jako CC1 se nachází 12 palcový reproduktor Celestion G12M Greenback.

Pokud se podíváme na horní ovládací panel, nalezneme zde vedle kytarového vstupu všechny ovládací prvky. Prvně se zde nachází spínače Power a Stand-by. Poté zde nalezneme klasický 3-pásmový ekvalizér, sestávající z ovladačů Bass, Middle a Treble, o nastavení celkové hlasitosti, s kterou zároveň stoupá i zkreslení tohoto jednokanálového komba, se stará potenciometr označený jako Master Volume. Poslední sekcí je sekce efektová, ve které nalezneme ovládací prvky tremola a reverbu. U reverbu se nastavuje pouze parametr Mix, u tremola Speed a Depth, čili rychlost a rozsah změny hlasitosti. Efekty se dají zapínat či vypínat pomocí footswitche VF002.

Na zadní straně, potažmo uvnitř komba, naleznete výstupní jacky pro připojení externího reproboxu s přepínačem mezi 8 Ohmy (při použití pouze externího reproboxu o impedanci 8 Ohm nebo při použití interního reproduktoru a zároveň externího reproboxu o impedanci 16 Ohm – díky paralelnímu zapojení je výsledná zátěž 8 Ohm) a 16 Ohmy (při použití interního reproduktoru nebo při použití jen externího reproboxu o impedanci 16 Ohm).

Vox AC15C1 je klasickým aparátem, který splní vše, co od něj očekáváte. Pokud hledáte klasický „Vox“ zvuk, tak toto je jasná volba!

Technické údaje
• Kytarové celolampové kombo
• Výkon: 15W
• Reproduktor: 12“ Celestion G12M Greenback
• Preampové lampy: 3x 12AX7 (ECC83)
• Výkonové lampy: 2x EL84
• Ovládání: Master Volume, Treble, Middle, Bass, Reverb Mix, Tremolo Speed, Tremolo Depth
• Spínače Power a Stand-by
• Zabudované tremolo a reverb( footswitch není součástí )
• Výstup na externí reprobox s přepínačem 8 / 16 Ohm
• Rozměry: 602 x 265 x 456 mm
• Váha: 21,6 kg