Filtr

Povolené filtry:

Hodnocení obchodu

[5. 4. 2021] Anonymní recenze
Kolektiv odborníků( muzikantů), solidní vybavenost prodejny, individuální přístup, platba kartou, mohu jen doporučit
[4. 4. 2021] Anonymní recenze
Bezvadná komunikace určitě lepší než kytary cz.
[25. 3. 2021] Anonymní recenze
Komunikace
Ochota
Cena
Objednávka sice doručena se zpožděním, ale vše profesionálně komunikováno + jako omluva byl zaslán hodnotný dar! Za mě naprostá spokojenost!

OCHRANA SLUCHU 

Sluch, stejně jako zrak, máme jen jeden. Nevystavujme se působení nadměrného hluku bez jeho ochrany!

Nejen hudebníci se vystavují zvýšené hladině hluku, ať už na zkouškách nebo na koncertech. Stejně tak jejich publikum a často včetně malých dětí.

Takovýto hluk může hlavně u ještě nevyvinutého sluchu dětí způsobit závažné poškození. Ať už se svým dítětem navštívíte koncert nebo pouť, jistě si chcete odnést krásný zážitek a ne tinnitus, stálé pískání v uších, které dodnes nemá spolehlivou léčbu. Toto onemocnění sluchu s sebou navíc nese zhoršení psychického stavu až do depresí.

Proto je vhodné sluch chránit špunty do uší nebo izolačními sluchátky. Snižují okolní hluk až o 33 dB a díky své technoligii nepřijdete o kvalitní zvuk. Pouze se sníží jeho hladina.

V nabídce najdete sluchátka jak pro novorozence a batolata, tak pro větší děti od 3 let. Ta jsou nastavitelná, tedy vhodná pro "jakoukoliv hlavu" :) Stejně tak najdete i špunty do uší pro děti i dospělé.

Neriskujte a kupte sobě i svým dětem ochranu sluchu u nás!

Zobrazeno 1 – 15 z 24 položek