Filtr

Povolené filtry:

Hodnocení obchodu

[7. 7. 2021] Anonymní recenze
Rychlé zaslání objednaného zboží,všem doporučuji.
[25. 6. 2021] Anonymní recenze
Velmi dobrý eshop, a super rychlé vyřízení objednávky a dobrá cena. Každému zde nákup plně doporučuji. A navíc používá PPL což je nejlepší přepravce ze všech.
nevýhoda žádná
[17. 5. 2021] Anonymní recenze
S obchodem jsem spokojen

OCHRANA SLUCHU 

Sluch, stejně jako zrak, máme jen jeden. Nevystavujme se působení nadměrného hluku bez jeho ochrany!

Nejen hudebníci se vystavují zvýšené hladině hluku, ať už na zkouškách nebo na koncertech. Stejně tak jejich publikum a často včetně malých dětí.

Takovýto hluk může hlavně u ještě nevyvinutého sluchu dětí způsobit závažné poškození. Ať už se svým dítětem navštívíte koncert nebo pouť, jistě si chcete odnést krásný zážitek a ne tinnitus, stálé pískání v uších, které dodnes nemá spolehlivou léčbu. Toto onemocnění sluchu s sebou navíc nese zhoršení psychického stavu až do depresí.

Proto je vhodné sluch chránit špunty do uší nebo izolačními sluchátky. Snižují okolní hluk až o 33 dB a díky své technoligii nepřijdete o kvalitní zvuk. Pouze se sníží jeho hladina.

V nabídce najdete sluchátka jak pro novorozence a batolata, tak pro větší děti od 3 let. Ta jsou nastavitelná, tedy vhodná pro "jakoukoliv hlavu" :) Stejně tak najdete i špunty do uší pro děti i dospělé.

Neriskujte a kupte sobě i svým dětem ochranu sluchu u nás!

Zobrazeno 1 – 15 z 22 položek