Výrobci


Hodnocení obchodu na Zboží.cz
SELA Snare Cajon Kit Medium Zobrazit větší

SELA Snare Cajon Kit Medium

Snare cajon

Více informací

Sela

Nový produkt

skladem (expedice do 2 dnů)

1 890 Kč s DPH

Snare cajon od německé firmy Sela je vyroben za použití kvalitních materiálů a moderních technologií tak, aby vyhovoval trendům a standardům 21. století. Cajon je vhodný pro děti, teenagery a muzikanty menšího vzrůstu do 165 cm. Snížená výška zajistí pohodlný dosah do spodních částí cajonu a hráči tak maximální využijí celou plochu přední desky.

Sestavte si svůj vlastní cajon za 45 minut


Tento dárek je vhodný pro všechny kutili a zručné ruce, které milují skládačky typu Lego nebo Merkur. Po dokončení si navíc můžete vybrat svůj vlastní povrch, budete mít na výběr vosk, olej nebo lak, je to jen a jen na vás. Součástí balení jsou všechny součástky cajonu, nářadí, spotřební materiál, video návod a manuál.

Vysoký komfort, optimální zvuk


Extra silné tělo z 15 mm břízy vám zajistí optimální zvukovou produkci. Zaoblené rohy a Sela Thin Splash hrací plocha poskytují uvolněný a velmi příjemný pocit ze hry. Hrací plochu je možné po výrazném opotřebení vyměnit za novou bez nutnosti výměny celé konstrukce.

Odnímatelný Sela Snare systém


Horní část hrací desky obsahuje speciální struník, který posluchači navodí pocit klasického snare bubínku. Tento intuitivní snare systém můžete snadno vyjmout, čímž získáte zvuk tradičního cajonu. Snare cajon má dále individuálně nastavitelné rohy „Clap Corners“, takže kromě ostrých výšek můžete také docílit i velmi širokého spektra basových frekvencí.

Více jak dvacet let vyrábí německá firma Sela kvalitní cajony pro ty nejnáročnější hudebníky. Mottem firmy je „The Soul of sound“ neboli „Duše zvuku“, a duch firmy je právě to, co děla cajony Sela nezaměnitelné a jedinečné. V portfoliu firmy naleznete cajony různých velikostí, barevných variant a širokého množství použitých materiálů. Mezi nabízené produkty dále patří velmi populární Handpany vyrobené dle tradičních postupů z těch nejkvalitnější materiálů.

Parametry

  • Barva výrobce: Natural
  • Tělo: Bříza
  • Přední deska: Bříza
  • Rozměry: 410 x 300 x 300 mm
  • Ručně vyráběno: Ne
  • Rolničky: Ne
  • Obal: Ne
  • Země výroby: Německo