Katalog

Výrobce

Výrobci


Světla Počet produktů: 65

Světla a příslušenství

Podkategorie

Výrobníky
Až budete pořádat příští koncert nebo párty, nezapomeňte na efektní výrobníky mlhy, bublin nebo sněhu a pěny. Vybírat můžete i z příslušenství včetně náplní těchto zařízení.
Světelné sestavy
Světla a příslušenství
LED efekty
LED efekty jsou zařízení, která jsou schopná vytvořit atraktivní vizuální show. Vybírat můžete ze spousty LED efektů disponující různými vlastnostmi jako barva světla nebo charakter paprsku.
LED reflektory
LED reflektory jsou zařízení, která jsou schopná vytvořit atraktivní vizuální show. Vybírat můžete ze spousty LED PAR, divadelních, sledovacích nebo blinder reflektorů.
PAR reflektory
PAR je označení reflektorů, které tradičně využívaly lampy typu PAR, i když se dnes vyrábějí i s jinými typy světelných zdrojů nabízejících stejné možnosti. Standardně PAR reflektory vytváří rozptýlený proud světla, ale nabízejí i jiné možnosti nastavení.
DMX ovládání
V této kategorii můžete vybírat DMX ovládací pulty, ovládací software, DMX převodníky, DMX splittery a zařízení pro bezdrátový přenos DMX signálu.
Inteligentní světla
Mezi takzvaná inteligentní světla patří otočné hlavy, scannery, lasery nebo projektory. Všechna tato zařízení dokážou vytvořit působivou světelnou show.
Divadelní a architektonická
Kromě klasických divadelních světel můžete vybírat i architektonická světla, která dokážou vytvořit působivé efekty a výrazně promění vzhled prostoru.
UV technika
UV technika je typem světelné techniky, která vytváří efekty pomocí ultrafialového záření. UV technika produkuje speciální druh světelného záření, na který reagují předměty z UV aktivních materiálů, což může být i oblečení. Po osvícení UV technikou se takové materiály samy rozsvítí.
Dekorační efekty
Dekorační efekty zahrnují stroboskopy, zrcadlové kole, majáky a světelné hadice.
Konstrukce a stojany
V této kategorii můžete vybírat stojany na světla různých velikostí a konstrukcí, dále ALU konstrukce, ocelové konstrukce nebo mobilní pódia.
Příslušenství
V sekci příslušenství můžete vybírat přepravní obaly a kufry určené pro světelnou techniku, dále samostatné světelné zdroje, DMX kabely nebo kabelové ochrany.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 65 položek